Lielākais vairums no jums šādas medaļas savā mūžā nekad nav saņēmuši, tad ir tādi, kas var lepoties ar kādu pārīti, un pavisam maz tādu, kuriem mājās sakrājušās vai kastes ar dārgmetāliem. Pieļauju, ka jūs visi tās esat saņēmuši pēc nopelniem, tas ir, par uzvarām, otrajām un trešajām vietām – par olimpisko trijnieku.
Jebkura no tām savulaik nākusi caur grūtiem treniņiem, liela darba rezultātā attīstot savu talantu, tiecoties uz savu mērķi, ziedojot veselību utt., neiedomājami lielā konkurencē ar citiem. Pieļauju, ka jūsu, Liesmas lasītāju, izpratnē, izdzirdot par medaļniekiem, joprojām ir šī vienīgā pareizā doma – aha, tātad šis cilvēks to ir patiešām nopelnījis, jo bijis viens no labākajiem.