Jau kādu laiku uz tādu es neko neatbildu, jo man prātā ir Ekharta Tolles citāts: «Nelauzi galvu, kāpēc cilvēks attiecībā uz tevi rīkojas tā vai citādi. Pietiek saprast vienu vienkāršu lietu: aizvainotie cenšas aizvainot… laimīgie – padarīt laimīgu… Tas arī viss.»
Domāju, ja esat lasījuši Kārļa Skalbes pasaku «Kaķīša dzirnavas», tad arī atceraties rakstnieka izteikumu: «Kāpēc vairot sāpes? Lai vairojas labāk prieks.» Nesen lietotnē Facebook atradu «Laimes alfabētu» (autors nezināms), kuru lasot ir jāpasmaida un jāpadomā par labo sevī un sev apkārt.