Tā nu pagājušajā svētdienā starp brokastu un pusdienlaiku soļojām Valmieras autoostas virzienā cerībā, ka vismaz viena no apkārtējām kafejnīcām būs atvērta, bet nekā. Par Kāri un Melno olīvu jau sākotnēji diez kādu ilūziju nebija, tad vismaz Abrakadabrai, pēc manas saprašanas, pasažieru ērtību labad tā kā vajadzētu darboties, bet arī tai durvis diemžēl izrādījās slēgtas. Vienīgā vieta, kur šajā rajonā svētdienās dabūt kaut ko apēdamu – Štoka pica autoostā, taču arī tā atvērta tikai no divpadsmitiem.
Kur paēst svētdienā?
Burtu izmērs
Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku
Abonē «Liesma» — digitāli vai drukātā formātā
Digitālais saturs no 1,99 €/mēn. — pieeja visiem maksas rakstiem portālā. E-avīze no 7,50 €/mēn. — lasāma web un mobilajās lietotnēs. Vai izvēlies drukāto laikrakstu «Liesma» no 9,50 €/mēn. — pastkastē trīs reizes nedēļā, ar pieeju arī e-avīzei.