To, ka parādījās viena ārprātīga infekcija, nevar noliegt, bet ir ļoti daudz jautājumu, kādā veidā vara uz to reaģēja. Teiksim, tepat Latvijā tā vietā, lai slēgtu robežas, tās palika vaļā. Latvijā tobrīd vēl nebija ar kovidu inficētu cilvēku, tad varbūt vajadzēja slēgt robežas un katram, kurš ierodas no ārzemēm, iziet divu vai trīs nedēļu karantīnu. Nevajadzēja izputināt viesnīcas, to pašu Hotel de Rome Rīgas centrā varēja uztaisīt par kovida karantīnas vietu, kur atsevišķos numuriņos katru var izolēt, kur ir organizēta visa loģistika, lai cilvēkus ēdinātu un valsts par to maksātu, jo veselības aprūpē tas iesistu daudz mazāku robu nekā visas šīs lietas, kas tika haotiski darītas.
Krīzes situācijas jārisina izlēmīgi
Burtu izmērs
Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku
Abonē «Liesma» — digitāli vai drukātā formātā
Digitālais saturs no 1,99 €/mēn. — pieeja visiem maksas rakstiem portālā. E-avīze no 7,50 €/mēn. — lasāma web un mobilajās lietotnēs. Vai izvēlies drukāto laikrakstu «Liesma» no 9,50 €/mēn. — pastkastē trīs reizes nedēļā, ar pieeju arī e-avīzei.