Neesmu mediķis un nemēģināšu apstrīdēt pieņemtos lēmumus un ierobežojumus. Kopumā esam ļoti likumpaklausīgi – maskas sabiedriskās vietās un transportā valkājam, distancēšanos cenšamies ievērot, rokas mazgājam. Saprotu arī to, ka noteiktie ierobežojumi savu efektu uzrādīs pēc zināma laika, divām vai trim nedēļām. Nav jābūt izcilām zināšanām matemātikā, lai saprastu, ka pāris simti saslimušo dienā būs inficējuši vēl daudzus.
Tomēr rodas vairāki jautājumi, uz kuriem atbildes īsti atrast nevaru. Pagājusī nedēļa bija skolēnu brīvlaiks. SPKC vadītājs J. Perevoščikovs atzina, ka brīvlaiks ir ļāvis būtiski samazināt saslimstību bērnu vidū. Lai situāciju stabilizētu, šajā nedēļā tika noteiktas attālinātās mācības 7. – 12. klašu skolēniem, tagad tās pagarinātas līdz 15. novembrim.