Nedaudz par mūsu biedrību, kas tika dibināta 1998. gadā. Klubs tapa tāpēc, lai mums, Latvijas Republikas Augstākās Padomes deputātiem, kuri 1990. gada 4. maijā nobalsoja par Latvijas neatkarību, būtu vieta, kur sanākt kopā un kur savas domas izteikt. Ne visi PAR balsotāji ir mūsu klubā, piemēram, Imants Kalniņš nav, taču tā ir katra brīva izvēle. Tiekamies Rīgā katra mēneša pirmajā trešdienā vienā no Saeimas mājām, kad mums notiek kluba valdes sēdes. Tajās spriežam dažādus jautājumus. Piemēram, mēs atrisinājām tādu jautājumu kā Jēkaba laukuma pārdēvēšanu par Neatkarības laukumu. Viegli šī lieta negāja, tāpat panākt, ka tēlnieks Aigars Bikše šajā laukumā tomēr nenovietos savu neviennozīmīgi vērtēto sievietes skulptūru. Pašlaik Rīgas pašvaldība mums ir solījusies izveidot projektu, pēc kura Neatkarības laukums tiktu iekārtots atbilstoši laukuma tagadējam nosaukumam.
Ko darīt ar Uzvaras laukumu Pārdaugavā?
Burtu izmērs
Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku
Abonē «Liesma» — digitāli vai drukātā formātā
Digitālais saturs no 1,99 €/mēn. — pieeja visiem maksas rakstiem portālā. E-avīze no 7,50 €/mēn. — lasāma web un mobilajās lietotnēs. Vai izvēlies drukāto laikrakstu «Liesma» no 9,50 €/mēn. — pastkastē trīs reizes nedēļā, ar pieeju arī e-avīzei.