Mazliet citādā noskaņojumā tās pašas balsis murmināja pēc tam, kad izdzirdēja par mūsu varoņu nopelnītajām valsts prēmijām — šo četru godalgu kopējā atlīdzība sniedzas teju pusmiljona eiro apmērā. Un te panesās: par ko viņiem tāda nauda? viņi taču nav sportisti utt.
Par šo radušos situāciju vislielāko paldies varam teikt mūsu valstij. Jā — paralimpieši ir pelnījuši katru eiro centu no likumā ierakstītās summas, tieši tāpat kā olimpieši. Likums ir jāievēro, pat arī ja tas ir gaužām klibs. Tie ir spēles noteikumi, ar kuriem sportisti ir rēķinājušies, un tur nevar būt nekādu atrunu.