Tur, kur nav gājēju pārejas, ceļu šķērsoju tad, kad tiešām nevienu auto tuvojamies neredzu. Nesaku, ka visiem jābūt tik uzmanīgiem, bet piesardzībai noteikti ir jābūt. Protams, ja uz gājēju pārejas cilvēku notrieks automašīna, vainīgs būs tās vadītājs, bet es negribu šādi pierādīt savu taisnību. Īpaši piesardzīgiem jābūt tādās gājēju pārejās, kas nav pārredzamas, piemēram, netālu no «Maxima» pie Dzirnavu ezeriņa: ja automašīnā es kā pasažiere nevaru pamanīt, kurā brīdī no tā krūmu aizsega iznirst cilvēks, tad, domāju, arī šoferīšiem tas varētu sagādāt problēmas, vēl ja automašīna brauc no kalna, kas ir papildus riska faktors šai konkrētajai gājēju pārejai.
Kaulus stindzinoša pieredze
Burtu izmērs
Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku
Abonē «Liesma» — digitāli vai drukātā formātā
Digitālais saturs no 1,99 €/mēn. — pieeja visiem maksas rakstiem portālā. E-avīze no 7,50 €/mēn. — lasāma web un mobilajās lietotnēs. Vai izvēlies drukāto laikrakstu «Liesma» no 9,50 €/mēn. — pastkastē trīs reizes nedēļā, ar pieeju arī e-avīzei.