Šos ķēpājumus laikam jau vajadzētu saukt par grafiti, ko definē kā «zīmējumu uz sienas: attēlu, zīmējumu vai uzrakstu, kas atstāts uz ārpus telpām esošas virsmas pilsētvidē, piemēram, nama sienas, mūra, žoga, atkritumu konteinera».
Par vietām, kur šie mākslinieki izpaudušies Valmierā, trāpīts perfekti! Cita lieta, ka laikam par zīmējumiem tos saukt var ar lielu piespiešanos, jo vairumā tā ir kaut kāda nesakarīga četru un vairāk burtu kombinācija, kas ar lielu centību (un nenoliedzami arī kaut kādu jēgu no kompozīcijas) samuhļīta tādā vijumā, ka izlasīt laikam var tikai pats idejas autors…