Nezinu gan, cik (no mūsu nodokļu maksātāju kabatas) izmaksāja šo absolūti nevienu neuzrunājošo klipu drillēšana zilajos ekrānos, toties fakts paliek tāds, ka pēc svētkiem melnā statistika joprojām ir nepieļaujami liela. Pie tam šī statistika, ar kuru lepojas mūsu satiksmes kārtību pārraugošās iestādes, ir no reālās situācijas stipri attālināta.
Piemēram, mana statistika, svētdien pēc svētkiem braucot uz Rīgu pa Pleskavas šoseju, ir šāda: viena policijas ekipāža pirms «Sēnītes» ikdienas režīmā un viena iesildītā vietiņā, ķerot steidzīgos pie Rīgas lidostas. Un tas — svētdienas vakarā, kad auto nepārtraukti kā lava plūda virzienā uz Rīgu. Kur masveida pārbaudes, kur piesauktās kampaņas? Pie tam šis nav pirmais gads, kad ceļu policisti svētkos vai ar uguni jāmeklē.