Šā putekļainā ceļa saimnieks ir uzņēmums «Latvijas valsts ceļi». Jau no maija sākuma zvanu uz šās firmas kantori Valmierā, cīnos un lūdzos, lai tak apžēlojas par mums. Atbildē dzirdu: tad nav šis, tad atkal nav tas, un tā joprojām. Kad pacietības mērs ir pilns, pasaku arī to, ko domāju par šādu attieksmi. Tad man tālrunī aizrāda, ka es esot rupjš.
Pēc kārtējām sarunām beidzot tomēr pienāca ilgi un pacietīgi gaidītais laimes mirklis: kādu dienu pie mūsmājām piestāja trīs dažādas «Latvijas valsts ceļu» tehnikas vienības. Atviegloti uzelpojām — nu beidzot esam glābējus sagaidījuši! Diemžēl prieka un cerību brīdis izrādījās negaidīti īss.