Visgrūtāk šajā sižetā, kas gluži dabīgā dramaturģijā pēc policijas pārstāvju ierašanās attīstījās pa augšupejošu līkni, klājās nevis likuma sargiem, kuriem tīri fiziski nācās savaldīt krietni iereibušo likumpārkāpēju, bet gan… videooperatoram, ja precīzāk, uzņemtā video sižeta seju aizkrāsotājam. Jo nevienu brīdi nebija iespējas sejā ieraudzīt balamutīgo un kauslīgo dzērājšoferi, kurš bija savārījis ziepes, vadot auto kustībai neatļautā vietā bez tiesībām! Šad un tad kadrā pavīdēja pa policista sejai, bet reālā likumpārkāpēja ģīmis – ne reizi!
Kam vajadzīgs bezpersonisks bla, bla, bla?
Burtu izmērs
Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku
Abonē «Liesma» — digitāli vai drukātā formātā
Digitālais saturs no 1,99 €/mēn. — pieeja visiem maksas rakstiem portālā. E-avīze no 7,50 €/mēn. — lasāma web un mobilajās lietotnēs. Vai izvēlies drukāto laikrakstu «Liesma» no 9,50 €/mēn. — pastkastē trīs reizes nedēļā, ar pieeju arī e-avīzei.