Ar diskvalificētajām stacijām situācija nebūt nav tik viennozīmīga — štrunts par tām OIK pumpētavām, kuras tiek darbinātas bez nopietnas sasaistes ar paralēli saražotā siltuma patērētāju, bet ko ministrijas klerki ieteiks darīt tur, kur viņu izbrāķētais potenciālais OIK saņēmējs jau juridiski nolīgts regulārai apkures nodrošināšanai lielākai vai mazākai centrālapkures pakalpojumu saņēmēju grupai? Tur, grozies, kā gribi, malējais paliks siltuma saņēmējs un arīdzan attiecīgā pašvaldība, kuras uzdevumos ir par apkuri savā teritorijā gādāt.
Kam miljardi, kam — asaras
Burtu izmērs
Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku
Abonē «Liesma» — digitāli vai drukātā formātā
Digitālais saturs no 1,99 €/mēn. — pieeja visiem maksas rakstiem portālā. E-avīze no 7,50 €/mēn. — lasāma web un mobilajās lietotnēs. Vai izvēlies drukāto laikrakstu «Liesma» no 9,50 €/mēn. — pastkastē trīs reizes nedēļā, ar pieeju arī e-avīzei.