Protams, jā, bija valsts svētku brīvdienas, bet tāda sniega kārta tomēr neuzkrīt pa dažām stundām. Kur kāds sētnieks bija centīgāks, tur pagalmi bija jau izšķūrēti, tomēr ietves bija vienā putrā – cilvēki, dodoties savās gaitās, bija samīdījuši skaisto sniega segu. Arī uz brauktuves nebija nekas priecīgāks, tur tāpat sniegs bija sajaucies ar dubļiem, veidojot masu, pa kuru nav nemaz tik vienkārši braukt. Un tie, kas vēl nebija paspējuši vasaras riepas nomainīt uz ziemas riepām, savus spēkratus vispār varēja atstāt pagalmos.
Kā pīle pa ledu
Burtu izmērs
Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku
Abonē «Liesma» — digitāli vai drukātā formātā
Digitālais saturs no 1,99 €/mēn. — pieeja visiem maksas rakstiem portālā. E-avīze no 7,50 €/mēn. — lasāma web un mobilajās lietotnēs. Vai izvēlies drukāto laikrakstu «Liesma» no 9,50 €/mēn. — pastkastē trīs reizes nedēļā, ar pieeju arī e-avīzei.