Tā ir izrāde, ko, manuprāt, vajadzētu redzēt ne tikai bērniem, bet arī pieaugušajiem, jo pēc izrādes rodas dažādas pārdomas. Mazliet arī sanāk analizēt, kas tad ir «labās rokas», kurās atdod dzīvniekus. Ar kādu nodomu cilvēki ņem dzīvnieku, vienalga, suni, kaķi vai kāmīti? Kāpēc aizvien dzīvnieki tiek dāvināti (šis gan aktuālāk ir uz Ziemassvētku laiku)? Kāpēc dzīvnieku var pārdot kā tādu mantu, nedomājot par to, kāds būs viņa mūžs? Reizēm šī šķiet tāda laimes spēle – dzīvniekam atrast labas mājas. Bet tā nebūtu jābūt.
Jau kārtējie kaķēni meklē labas mājas
Burtu izmērs
Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku
Abonē «Liesma» — digitāli vai drukātā formātā
Digitālais saturs no 1,99 €/mēn. — pieeja visiem maksas rakstiem portālā. E-avīze no 7,50 €/mēn. — lasāma web un mobilajās lietotnēs. Vai izvēlies drukāto laikrakstu «Liesma» no 9,50 €/mēn. — pastkastē trīs reizes nedēļā, ar pieeju arī e-avīzei.