Kad zemi klāj sniegs, viss taču liekas tik tīrs, tik balts – kur nu vēl skaistāk! Tagad kādu brīdi sniegs ir nokusis, un parādās cilvēku cūcība. Piemēram, man pagalmā kāds izveidojis piemājas smēķētavu – tur ir soliņš, tur ir maza miskaste benčikiem, kuru kāds diezgan regulāri iztukšo. Tomēr par spīti tam, šodien ejot uz darbu gar šo smēķētavu, ieraugu – zemē iemīti alus pudeļu korķīši, apkārt mētājas cigarešu izsmēķi, kaut kādi iepakojumu papīriņi. Vai tik grūti to visu būtu ielikt atkritumu kastē, kura ir burtiski turpat? Var jau novelt visu vainu uz bezpajumtniekiem, bet, nākot mājās no darba, redzu, ka tur diezgan regulāri sēž jauniešu bariņš…
Ja atstājam atkritumus aiz sevis
Burtu izmērs
Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku
Abonē «Liesma» — digitāli vai drukātā formātā
Digitālais saturs no 1,99 €/mēn. — pieeja visiem maksas rakstiem portālā. E-avīze no 7,50 €/mēn. — lasāma web un mobilajās lietotnēs. Vai izvēlies drukāto laikrakstu «Liesma» no 9,50 €/mēn. — pastkastē trīs reizes nedēļā, ar pieeju arī e-avīzei.