Karš turpinās, posts turpinās. «Atbrīvotāji» nekautrējas ierīkot filtrācijas nometnes, kā to darīja nacisti, un pašu filtrāciju arī saukt par filtrāciju. Ukraiņus deportē uz attālajiem Krievijas reģioniem. Nupat klausos, ka iekarotajās teritorijās tapuši jauni cietumi, ieslodzīšanas un spīdzināšanas pagrabi. Notiek nagu maukšana un cilvēku apšaušana. Tā notiek cilvēku atbrīvošana no nacistiem, no Eiropas ietekmes, no NATO, kas nagus mauktu varenajai lielvarai, ja viņi neiebruktu un nešautu pirmie. Cik dziļi un zemu vēl ir iespējams krist? Ko var gvelzt? Propaganda. Tādi suņa murgi, ko Kremļa lielais tarakāns melš Sarkanajā laukumā. Kauna viņiem nav, tātad pelnījuši iznīcību, bet Putins, lai cik esot nobijies pats par savu kailo dzīvību, karu turpina. Nu, kur viņam atkāpties, ja vajag uzvaras, kuru īsti nav… Ir tikai nogalināti cilvēku tūkstoši un miljoniem izpostītu dzimtu un likteņu. Tāds tas atbrīvotāju guvums.
Izzog maizes klēti
Burtu izmērs
Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku
Abonē «Liesma» — digitāli vai drukātā formātā
Digitālais saturs no 1,99 €/mēn. — pieeja visiem maksas rakstiem portālā. E-avīze no 7,50 €/mēn. — lasāma web un mobilajās lietotnēs. Vai izvēlies drukāto laikrakstu «Liesma» no 9,50 €/mēn. — pastkastē trīs reizes nedēļā, ar pieeju arī e-avīzei.