Par plānoto izglītības darbinieku streiku ir dzirdēts viss – no pilnīga atbalsta, sak, saprotam, jo bērnam vajag labāko, zinošāko, smaidīgāko skolotāju, līdz pilnīgam noliegumam un stāstam par to, ka tūkstošiem vietējo, kas tāpat nesaņem zemāko atalgojumu, tagad nolēmuši bērnus pakļaut izglītības trūkumam, bet līdzcilvēkus neplānotām grūtībām. Un vēl ir trešais atbilžu variants, kas bieži izskan: ja streiks notiks, tad šī būs norise, ko atcerēsies. Parasti visas protesta akcijas Latvijā sākušās un beigušās ar Bēdu manu lielu bēdu. Šī būs jauna pieredze. Vairāk nekā 23 tūkstoši streikotāju, slēgtas mācību iestāžu durvis. Streiks vienu, trīs dienas vai nedēļām? Neviens nepasaka, jo beztermiņa. Vai to vajag? Ar kādām sajūtām izdzīvosim streika laiku? Ir skaidras nozarē strādājošo prasības: algas pielikums, sabalansēta slodze. Pareizi un godīgi.
Interesē process un rezultāts
Burtu izmērs
Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku
Abonē «Liesma» — digitāli vai drukātā formātā
Digitālais saturs no 1,99 €/mēn. — pieeja visiem maksas rakstiem portālā. E-avīze no 7,50 €/mēn. — lasāma web un mobilajās lietotnēs. Vai izvēlies drukāto laikrakstu «Liesma» no 9,50 €/mēn. — pastkastē trīs reizes nedēļā, ar pieeju arī e-avīzei.