Izrādās, ka daļa VID darbinieku ir plaši iecienījuši skaidras naudas uzkrājumus, regulāri spēlē azartspēles un laimē ievērojamas naudas summas spēļu namos, tāpat viņiem netrūkst pārtikušu radinieku, kuri mēdz atstāt mantojumā nebūt ne pieticīgus uzkrājumus. Pēc visa spriežot, dienesta dažos amatos pieņem darbā gandrīz tikai azartspēļu spēlmaņus ar skaidras naudas uzkrājumiem un bagātiem radiniekiem. Protams, ar likumu nekas no visa iepriekš minētā nav aizliegts, tomēr amatpersonu ar šādām nosliecēm nesamērīga koncentrācija iestādē, kas kontrolē iespaidīgas naudas plūsmas, rada jautājumus ne tikai par minētās iestādes darbinieku tā dēvēto morālo stāju. Gluži neviļus rodas aizdomas, ka šeit varētu būt runa par kukuļņemšanu, dienesta stāvokļa ļaunprātīgu izmantošanu un citām līdzīgām nodarbēm. Vai vismaz neatbilstību amatam, jo grāmatvedis, kurš spēlē azartspēles, jebkurā gadījumā ir par traku, bet VID darbinieki tādi sava veida valsts grāmatveži vien ir.
Piedevām vēl nedrīkst aizmirst, ka pēdējo gadu laikā sabiedrības vairākums palēnām ir sācis pierast pie nodokļu maksāšanas.
Grāmatveži un azartspēles
Burtu izmērs
Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku
Abonē «Liesma» — digitāli vai drukātā formātā
Digitālais saturs no 1,99 €/mēn. — pieeja visiem maksas rakstiem portālā. E-avīze no 7,50 €/mēn. — lasāma web un mobilajās lietotnēs. Vai izvēlies drukāto laikrakstu «Liesma» no 9,50 €/mēn. — pastkastē trīs reizes nedēļā, ar pieeju arī e-avīzei.