Rīgas domē aizvakar tika pieņemts lēmums uzsākt pilsētā visu, apmēram divsimt, spēļu zāļu likvidēšanu. Ir skaidri redzams, ka pašvaldības vadībai rūpes par iedzīvotāju tikumību un maciņiem ir tikai aiz matiem pievilkts iegansts: kad pērn šādu ideju ierosināja Jaunā konservatīvā partija, to abas vairākuma frakcijas – Saskaņa un Gods kalpot Rīgai – izkritizēja kā nereālu un noraidīja.
Taču tagad Ušakova komandai ir akūti nepieciešams «dūmu aizsegs», lai novērstu sabiedrības uzmanību no izšķērdības «Rīgas satiksmē» un, iespējams, citos uzņēmumos. Tāpēc bordāniešu ideja tika klaji nočiepta un uzdota par savu. Smieklīgi un reizē nožēlojami, bet aizvakar domes sēdē pēc ilgiem strīdiem starp pozīciju un opozīciju šis lēmums tika pieņemts pilnīgi vienbalsīgi.