Brīvdienas bija karstas, tāpēc veicām dažādus eksperimentus, lai nodrošinātu sev pietiekamu ūdens daudzumu. Pirmo reizi uz festivāla teritoriju devāmies ar savām sporta pudelēm, kas bija tukšas, jo zinājām, ka Zvejnieku parkā ir pieejami ūdens krāni. Lai arī ir aizlieguma zīmes, ka to nedrīkst dzert, ūdens ir pilnībā tīrs. Visi esam dzīvi. Par katru puslitra pudelīti, kas iegādāta teritorijā, negribas maksāt vienu eiro. Tālāk par kontroli netikām — mūs ar savām sporta pudelēm apsardze atteicās ielaist, atrunājoties ar, manuprāt, muļķīgiem un dažādiem iemesliem: atļautas esot tikai parastās veikalā nopērkamās puslitra plastmasas pudeles un teritorijā tās varot ienest bez korķa. Saprotot, ka nav jēgas argumentēt, jo šie cilvēki ir izpildītāji, nevis lēmuma pieņēmēji, atmetu ar roku. Tāpat mēģināju sazināties ar festivāla organizatoriem par šo jautājumu, bet nesaņēmu atbildi par to, kas bīstams notiktu, ja mēs ieietu ar šāda veida pudelēm.
Festivāls cenšas kļūt zaļāks
Burtu izmērs
Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku
Abonē «Liesma» — digitāli vai drukātā formātā
Digitālais saturs no 1,99 €/mēn. — pieeja visiem maksas rakstiem portālā. E-avīze no 7,50 €/mēn. — lasāma web un mobilajās lietotnēs. Vai izvēlies drukāto laikrakstu «Liesma» no 9,50 €/mēn. — pastkastē trīs reizes nedēļā, ar pieeju arī e-avīzei.