Galvenais jautājums, protams, ir – kamdēļ ministriem būtu nepieciešami kādi īpaši un atsevišķi uzvedības noteikumi.
Ja padomā loģiski, tad pati doma par to, ka pieaugušiem cilvēkiem, kuri bez tam ne jau kaut kādas nejaušības dēļ satikušies parkā, bet gan apzināti un mērķtiecīgi iesaistījušies politikā, vispār nepieciešams kāds atsevišķs uzvedības kodekss, izklausās gana absurdi. Principā ikviens cilvēks taču zina, kā uzvesties uz ielas vai vienalga kādā citā sabiedriskā vietā.