Par alkoholu tā kā būtu skaidrs — Latvijas simtgadei veltītie svētki nav tā labākā reize, kad pieliet ģīmi un rumpi, tālab arī uz koncertiem neklātos ierasties ar piekrautiem piknika groziem, taču, ja pie ieejas tiks atņemtas cepumu paciņas vai minerālūdens pudeles, to citādi kā par stulbumu grūti nosaukt. Tā vien šķiet, ka šo noteikumu sacerētāji paši svētkos nekad nav bijuši un uz savas ādas izjutuši, kā tas ir — vairākas stundas neēdušam un nedzērušam atrasties uz skatuves vai klausītāju rindās. Šajā sakarā nav iemesla nepiekrist zvērinātai advokātei, Latvijas Universitātes absolventu kora dalībniecei Solvitai Olsenai — viņa šos aizliegumus, salīdzinot ar bērnu militārās nometnes statūtiem, kvalificējusi kā cilvēka brīvību ierobežojošus ar attieksmi pret svētku dalībniekiem kā pret nesaprātīgiem indivīdiem un ir paudusi gatavību tiesāties, ja šīsdienas tikšanās ar svētku rīkotājiem viņai nebeigsies ar saprātīgu kompromisu.
Ēst vai neēst — tāds ir jautājums
Burtu izmērs
Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku
Abonē «Liesma» — digitāli vai drukātā formātā
Digitālais saturs no 1,99 €/mēn. — pieeja visiem maksas rakstiem portālā. E-avīze no 7,50 €/mēn. — lasāma web un mobilajās lietotnēs. Vai izvēlies drukāto laikrakstu «Liesma» no 9,50 €/mēn. — pastkastē trīs reizes nedēļā, ar pieeju arī e-avīzei.