Daudziem lauksaimniekiem lielo jaudu nepieciešamība joprojām ir izteikti sezonāla, piemēram, ražas laikā darbinot kaltes, darbinot dzesēšanas iekārtas, pagrabos vai noliktavās uzturot tur nepieciešamo klimatu un tā joprojām, tādēļ biedrībā «Zemnieku saeima vispirms saņēmām ievērojami paaugstināto elektrības rēķinu kopijas, detalizēti izanalizējām tās un tikai tad jau ar konkrētiem faktiem, summām un secinājumiem devāmies pie ekonomikas ministra Arvila Ašeradena. Prasījām, lai, ievērojot elektroenerģijas patēriņa sezonalitāti, liekās jaudas pēc vajadzības tomēr varētu atslēgt un lai visiem no šīs problēmas sakārtošanas būtu labi: gan zemniekiem, gan arī uzņēmumam «Latvenergo». Ministrs, redzot zemnieku rēķinus un kopējās summas, bija pretimnākošs. Viss tika koleģiāli izrunāts. Ašeradens arī apsolījies piedalīties «Zemnieku saeimas» kongresā, lai vēlreiz aci pret aci ar lauksaimniekiem izrunātu šo problēmu un iepazīstinātu ar tās iespējamo risinājumu.
Elektrības rēķini — ekonomikas ministram uz galda
Burtu izmērs
Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku
Abonē «Liesma» — digitāli vai drukātā formātā
Digitālais saturs no 1,99 €/mēn. — pieeja visiem maksas rakstiem portālā. E-avīze no 7,50 €/mēn. — lasāma web un mobilajās lietotnēs. Vai izvēlies drukāto laikrakstu «Liesma» no 9,50 €/mēn. — pastkastē trīs reizes nedēļā, ar pieeju arī e-avīzei.