Rodas jautājums – kur mēs cenšamies paspēt jeb ko patiesībā mēs varam nokavēt? Noteikti lielākais vairums negrib nokavēt skolu, darbu, darījumu tikšanos un citas ieplānotās aktivitātes, kuru nozīmību katra dzīvē es neapšaubu, bet man tomēr rodas jautājums – vai, cenšoties nenokavēt darbu un nopelnīt visu pasaules naudu, mēs nenokavējam ko daudz lielāku un nozīmīgāku par sēdēšanu pie datora no rīta līdz vakaram? Vai mēs gadījumā nenokavējam paši savu dzīvi? Vai mēs nenokavējam iespēju dzīvot pilnvērtīgu, harmonisku un laimīgu dzīvi? Vai mēs nenokavējam iespēju parūpēties par savu veselību, par cilvēkiem un vidi mums apkārt? Vai mēs nenokavējam iespēju pilnveidot un attīstīt savus talantus? Vai mēs nenokavējam iespēju vairāk laika pavadīt kopā ar ģimeni un sev tuviem cilvēkiem?
Dzīves kopsavilkums
Burtu izmērs
Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku
Abonē «Liesma» — digitāli vai drukātā formātā
Digitālais saturs no 1,99 €/mēn. — pieeja visiem maksas rakstiem portālā. E-avīze no 7,50 €/mēn. — lasāma web un mobilajās lietotnēs. Vai izvēlies drukāto laikrakstu «Liesma» no 9,50 €/mēn. — pastkastē trīs reizes nedēļā, ar pieeju arī e-avīzei.