Ja runājam par vidējo profesionālo izglītību, tad paldies mūsu valstij par to, ka tagad šeit ieguldīta nauda. Bet tā ir tikai viena puse! Jā, bāze mums tagad ir, bet, lai programma eksistētu, jābūt tam, kas mācās, un jābūt arī tam, kas viņu māca. Un tur mums ir lielas problēmas! Es jau teicu par pamatskolēniem, tātad šis jautājums jau mums klibo. Un jautājums par to, kas audzēkņus māca, profesionālajā izglītībā klibo vēl vairāk! Ja es šodien par slodzi varu pasniedzējam samaksāt 420 eiro ar visiem nodokļiem, atvainojiet, tas nav nopietni! Tad viņi uzņemas divas slodzes, taču sanāk pārslodzes, nav kvalitātes… Tāpēc ir labi, ka esam pieķērušies mācību bāzei, tur viss tagad ir OK, bet tajā bāzē var krāties putekļi un nekas tur nenotikt, jo nav, kas to izmanto, liek lietā! Mani baida šīs lietas, ka mēs ieguldām naudu mācību bāzē, bet tajā pašā laikā cilvēku resursi mums klibo.
Dzīvē nevar visu restartēt!
Burtu izmērs
Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku
Abonē «Liesma» — digitāli vai drukātā formātā
Digitālais saturs no 1,99 €/mēn. — pieeja visiem maksas rakstiem portālā. E-avīze no 7,50 €/mēn. — lasāma web un mobilajās lietotnēs. Vai izvēlies drukāto laikrakstu «Liesma» no 9,50 €/mēn. — pastkastē trīs reizes nedēļā, ar pieeju arī e-avīzei.