Ir pienākusi kārtējā sezona, un vismaz mani novērojumi liecina, ka motorolleru īpašnieku, lasi – lietotāju, jo maciņu jau šim priekam ver bērnu vecāki, ir kļuvis krietni vairāk. Nav vēl sākusies vasara, bet viņi man jau ir līdz kaklam – gan kā autovadītājam, gan kā kājāmgājējam. Uzreiz vēlos piebilst, ka man personiski nav nekas pretī, ka jaunieši piekopj veselīgu interesi pret motorizētiem transportlīdzekļiem, vien ar trim nosacījumiem – ka tie ir tehniskā kārtībā, ir dabai un videi draudzīgi, paši vadītāji pārzina ceļu satiksmes noteikumus un tos ievēro, kā arī ievēro nerakstītās pieklājības normas. Ar pēdējo viņiem īpaši klibo, šodien arī reti kurš jaunietis, ejot barā pa ietvi, pašķirsies, dodot ceļu pretimnākošajam, līdzīgi arī uz braucamās daļas – ar šiem motorolleriem brauc vien pa savu iedomāto trajektoriju, brauc līdzās, brauc, neparedzot iespējamās sekas.
Dūc kā odi, brauc kā lopi
Burtu izmērs
Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku
Abonē «Liesma» — digitāli vai drukātā formātā
Digitālais saturs no 1,99 €/mēn. — pieeja visiem maksas rakstiem portālā. E-avīze no 7,50 €/mēn. — lasāma web un mobilajās lietotnēs. Vai izvēlies drukāto laikrakstu «Liesma» no 9,50 €/mēn. — pastkastē trīs reizes nedēļā, ar pieeju arī e-avīzei.