Kaspars Gerhards (portālā diena.lv) skarbi pieteica līdz šim diplomātiski noklusēto: lēmums par sakaru uzņēmumu nākotni, kas valdībai jāpieņem 5. oktobrī, ir kļuvis par nacionālās pašcieņas jautājumu. Tāpēc lai nekādi lepnie aizjūras kungi necenšas komandēt suverēnas valsts telekomunikāciju politiku!
Protams, nacionāļu ministrs, divkauju terminoloģijā izsakoties, tikai pacēla cimdu, ko, publiski izaicinot mūsu valdību, tai pie kājām meta Ziemeļu un Baltijas valstīs dominējošais sakaru uzņēmums. Telia amatpersona laikrakstam Diena sniegtā intervijā (6. septembra numurā) biedēja Latvijas sabiedrību: ja uzņēmumus neapvienos, ziemeļnieki vairs to attīstībā neieguldīs nekādus līdzekļus. Viņi tad tikai «pumpēs» ārā dividendes, kas aizceļos uz kompānijas galveno mītni Stokholmā.