Kad jau labu laiku dzīvojam Covid-19 otrā viļņa ārkārtas situācijā, kad epidēmijas uzliesmojums licis to pagarināt līdz 11. janvārim, bez diskusijām ar ekspertiem un tautsaimniecības vadošo nozaru pārstāvniecībām steigā pieņemtie ierobežojumu lēmumi liek domāt, ka izsvērtu, septiņreiz pārdomātu un loģisku tālākās rīcības rezerves plānu līdz šim vēl īsti nebija. Tikai tagad ausīs nonāk informācija par augsta ranga speciālistu darba grupas izveidi un sarosīšanos.
Kaut nu turpmāk nesaskaņoto lēmumu dēļ vairākās nozarēs beigtos nevajadzīgie uztraukumi un dzīve ugunsdzēsēju režīmā!