Vēl klāt arī liela daļa, kas brauc prom… Tad tas atlikums, kas varētu būt tie potenciālie vecāki, ir aizvien mazāks un mazāks. Bet, arī visu to ievērojot, valsts tomēr var dot daudz vairāk! Šeit nenotiek tas, ko varētu sagaidīt, jo tīri institucionāli mums nav neviena atbildīgā politiķa, kas sēdētu pie valdības, un starp ministriem neviena, kas atbildētu par ģimenes politiku. Tādu nav! Jo vienmēr katram ir tā sava galvenā nozare. Un, kamēr tas nebūs, es domāju, ka arī ģimenes valsts politika kardināli neuzlabosies.
Demogrāfijai – joprojām budžeta pārpalikumi
Burtu izmērs
Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku
Abonē «Liesma» — digitāli vai drukātā formātā
Digitālais saturs no 1,99 €/mēn. — pieeja visiem maksas rakstiem portālā. E-avīze no 7,50 €/mēn. — lasāma web un mobilajās lietotnēs. Vai izvēlies drukāto laikrakstu «Liesma» no 9,50 €/mēn. — pastkastē trīs reizes nedēļā, ar pieeju arī e-avīzei.