Par to, ka mūsu sabiedrība ir raiba kā dzenim vēders, ka starp mums joprojām dzīvo neiecietība, ka domājam tikai par savu labumu un nespējam reizēm palīdzēt citiem, ļoti nejauši pārliecinājos otrdienas vakarā šeit pat Valmierā uz ielas. Situācija tāda: braucot pa Garo ielu, kas ir vienvirziena, tās galā pie Beātes ielas bija apstājusies fūre, tā nobloķējot satiksmi. Piebraucot tuvāk, biju otrais rindā. Tur aina – vīrietis ar sievieti un mazu bērnu steigšus no teritorijas krauj fūrē ar āboliem pilnus kartupeļu maisus, maisi tur štabeļiem, uzreiz bija skaidrs, ka tik ātri te nekas nenotiks. Priekšējā mašīnā šofere jau neapmierinātībā vai dega, tikmēr aiz manis piebrauca arī trešā un ceturtā automašīna, no kurām uzreiz izlēca vēl divas līdzīgi domājošās, ļoti ātri vienojoties jau tā satraukušos krāvēju nolamāšanā.
Cilvēki, esiet labi!
Burtu izmērs
Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku
Abonē «Liesma» — digitāli vai drukātā formātā
Digitālais saturs no 1,99 €/mēn. — pieeja visiem maksas rakstiem portālā. E-avīze no 7,50 €/mēn. — lasāma web un mobilajās lietotnēs. Vai izvēlies drukāto laikrakstu «Liesma» no 9,50 €/mēn. — pastkastē trīs reizes nedēļā, ar pieeju arī e-avīzei.