Viendien iepirkos «Valletas» veikalā «Mego», biju tieši pie kasēm, kad dzirdēju, ka daudzbērnu māmiņa, izkāpusi no lifta, sāk lamāt vīrieti, kas vēlas tajā iekāpt. Un lamā tā, ka es pie kases, norēķinoties par pirkumiem, varu to dzirdēt. Saka, ka tādu cilvēku dēļ kā viņš viņai ar bērniem ir bijis jāgaida ilgāk, kamēr pienāks lifts. Es saprotu, ka lifts ir domāts vecākiem ar bērnu ratiņiem, invalīdiem, tomēr nav teikts, ka to nedrīkst izmantot kāds, kam, piemēram, tajā brīdī ir kādas pārvietošanās grūtības vai kas tamlīdzīgs. Vai vienkārši nogurums. Arī es šo liftu esmu izmantojusi, lai uzbrauktu augšā, jo biju nogurusi un nevēlējos katrā stāvā iet uz eskalatoru.
Cik steidzīgi mēs esam?
Burtu izmērs
Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku
Abonē «Liesma» — digitāli vai drukātā formātā
Digitālais saturs no 1,99 €/mēn. — pieeja visiem maksas rakstiem portālā. E-avīze no 7,50 €/mēn. — lasāma web un mobilajās lietotnēs. Vai izvēlies drukāto laikrakstu «Liesma» no 9,50 €/mēn. — pastkastē trīs reizes nedēļā, ar pieeju arī e-avīzei.