Domāju, ka arī mūsu premjera Māra Kučinska līdzīgu lēmumu visi kā viens atbalstītu Latvijas uzņēmēji. Dažādas iebildes, protesti gan noteikti būtu pamatīgajai ierēdņu nu jau gandrīz vai armijai. Šādi, paši neko neražojošie, bet ražotājus uzraugošie un apkalpojošie, tieši vai netieši no nodokļu naudas apmaksātās darba vietās strādājošie nu jau valstī sniedzas pāri 170 tūkstošiem.
Pret tiem, kas uzņēmējus apkalpo, sniedz padomus un konsultācijas, iebildes gan var būt mazākas. Taču katrā kontroles, uzraudzības dienestā strādājošie savu vajadzību, neaizvietojamību steidz pierādīt ar jaunām prasībām un to izpildījuma pārbaudēm. Ja nu turpmāk uzņēmējus (arī mazos, pat tirgū savu preci realizējošos) arī pie mums drīkstētu pārbaudīt vien trijos gados reizi, iespējams, šādu kontrolētāju vajadzētu vai uz pusi mazāk.