Arī redzot un dzirdot to, ko cilvēki saka, kāpēc viņi vakcinējas, puse vismaz atzīst, ka to dara piespiedu kārtā, jo tas ir saistīts ar viņu darbu. Ir ļoti slikti, ka nav šīs izpratnes, bet tas ir šis divpusējais process, par ko mēs visu laiku runājam. No vienas puses ir cilvēki, kas līdz galam neizprot, no otras puses – viņiem netiek dots tāds skaidrojums, lai viņi saprastu, kāpēc tas ir nepieciešams.
Tas ir divpusējs process. Un mazliet skumji ir skatīties, ka šodien uz Eiropas kartes šī sarkanā līnija, kas iet cauri Eiropai no ziemeļiem uz dienvidiem, sākas tieši no Latvijas, kur cilvēki nevakcinējas un nesaprot…