Katrs ievainotais, nogalinātais ir izmisums, bet ko lai saka par karu, par iebrucējiem, par režīmu, kas piekrīt bērnu zagšanai? Ukrainas mediji raksta: Krievijas amatpersonas ar savas valsts vadības atbalstu apzināti, prettiesiski un sistemātiski pārvieto Ukrainas bērnus no pagaidām okupētajām Ukrainas teritorijām uz Krieviju un Baltkrieviju. Starptautiskā krimināltiesa bērnu deportāciju jau pirms gada klasificēja par kara noziegumu, arī noziegumu pret cilvēci, un par šo Putinam kopā ar Krievijas bērnu tiesībsardzi Mariju Ļvovu-Belovu būtu jābūt uz soliņa Hāgā, bet notiek citādi, un Ukraina ziņo par 19546 deportētiem bērniem (Valmieras novada skolās un bērnudārzos šogad kopā mācās ap 10 tūkstošiem bērnu, tas – lai vieglāk Krievijas nodarījuma apmēru apjaust), liekot saprast, ka tie ir oficiālie skaitļi, bet, gribot iznīcināt valsti un tautu, Putina režīms ir deportējis daudzreiz lielāku skaitu bāreņu un dzīvu vecāku bērnu.
Bērnus nolaupa un pazudina
Burtu izmērs
Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku
Abonē «Liesma» — digitāli vai drukātā formātā
Digitālais saturs no 1,99 €/mēn. — pieeja visiem maksas rakstiem portālā. E-avīze no 7,50 €/mēn. — lasāma web un mobilajās lietotnēs. Vai izvēlies drukāto laikrakstu «Liesma» no 9,50 €/mēn. — pastkastē trīs reizes nedēļā, ar pieeju arī e-avīzei.