Es varu tikai pievienoties uzņēmēju apvienības Ozols paustajam viedoklim, ka arī Valmierai ir iespēja iet līdzīgu ceļu un ierobežot šo uzņēmējdarbības virzienu. Tomēr arī manī ir sava veida neticība, vai Rīgā to izdosies īstenot, domājot, ka Rīgas pašvaldība tiks izvazāta pa tiesām, iztērēti milzum daudz līdzekļu un tāpat visdrīzāk zaudēs tiesas procesos, jo spēļu zāļu īpašniekiem ir krietni vairāk finanšu līdzekļu un iespēju lobēt savas intereses. Tāpat ir robi valsts pārvaldē, kas par noteiktu atlīdzību var mainīt savu viedokli un nostāju. Vērtību sistēma ir ļoti elastīga. Tas, protams, rada neticību, ka iedzīvotāju intereses tiks stādītas augstāk nekā miljoni valsts budžetā. Tās pat grūti saukt par iedzīvotāju interesēm, jo spēlmaņi nebūs priecīgi vai laimīgi, bet sabiedrības otra daļa gan.
Azartspēlēm nav vietas pilsētas centrā
Burtu izmērs
Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku
Abonē «Liesma» — digitāli vai drukātā formātā
Digitālais saturs no 1,99 €/mēn. — pieeja visiem maksas rakstiem portālā. E-avīze no 7,50 €/mēn. — lasāma web un mobilajās lietotnēs. Vai izvēlies drukāto laikrakstu «Liesma» no 9,50 €/mēn. — pastkastē trīs reizes nedēļā, ar pieeju arī e-avīzei.