Nepiekrītu viņiem, jo mēs taču nevaram ietekmēt, kad snigs un kad nesnigs, tāpēc jāatrod prieks, kā izbaudīt sniegu, izejot ārpus savas mājas vai dzīvokļa. Padomi, kurus iesaka daži valmierieši: pikoties, ķert sniegpārlas ar muti – to mēs varam tikai tad, ja snieg, tāpēc ir svarīgi noķert tieši šādu brīdi. Tomēr ar šo nodarbi jābūt arī uzmanīgiem, jo jūs varat saaukstēties. Var uztaisīt eņģeli sniegā, uzvelt sniegavīru, nofotografēt to un sūtīt draugiem kā apsveikumu kartīti. Radinieki savā starpā var sacensties, kuram būs skaistāks sniegavīrs.
Atrodi prieku, izbaudot sniegu!
Burtu izmērs
Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku
Abonē «Liesma» — digitāli vai drukātā formātā
Digitālais saturs no 1,99 €/mēn. — pieeja visiem maksas rakstiem portālā. E-avīze no 7,50 €/mēn. — lasāma web un mobilajās lietotnēs. Vai izvēlies drukāto laikrakstu «Liesma» no 9,50 €/mēn. — pastkastē trīs reizes nedēļā, ar pieeju arī e-avīzei.