Vienalga, vai tā ir tikai grāmata, apavi vai telefons. Un pēc labākās sirdsapziņas arī šīs lietas esmu glabājusi. Manuprāt, vienīgā lieta, ko esmu pazaudējusi, būdama jaunāka, ir deju saktiņa Dziesmu un deju svētkos, jo cenšos uzpasēt lietas un pārbaudīt, vai man viss ir. Un tāda esmu bijusi jau kopš mazām dienām. Kad jaunākā māsa bija nedaudz lielāka, tad pieskatīju un uzmanīju arī viņas mantas.
Tomēr vakar es redzēju situāciju, kurā divas jaunas meitenes, ne vecākas par 12 gadiem, nesa pagrabā nolikt vienu no diviem velosipēdiem, ar kuriem viņas brauca.