Es uzskatu, ka Samantai bija Eirovīzijas cienīga dziesma – labs ritms, viegli iegaumēt vārdus, varētu pat teikt, ka tāds lipīgs meldiņš. Patīk vai nepatīk dziesma vai pat tās izpildītāja – tas ir katra paša ziņā, es viedokli neuzspiežu. Tomēr dzēlīgie un reizēm pat aizskarošie komentāri, kas tiek veltīti dziedātājai, ir nevietā. Kas Supernovā noteica uzvarētāju? Skatītāji! Par Samantu bija nobalsojuši 35,42% skatītāju. Jā, saprotu, šī nav tā pati dziesma, tomēr… Es uzskatu, ka latviešu atbalstītāji ir mazliet divkosīgi – ja Samanta uzvarētu vai vismaz tiktu finālā, tad tiktu celta debesīs gan par dziesmas izvēli, gan par tērpu. Tomēr šajā gadījumā, kad tā nenotika, tiek nopelts viss pēc kārtas.
Atbalstot savējos?
Burtu izmērs
Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku
Abonē «Liesma» — digitāli vai drukātā formātā
Digitālais saturs no 1,99 €/mēn. — pieeja visiem maksas rakstiem portālā. E-avīze no 7,50 €/mēn. — lasāma web un mobilajās lietotnēs. Vai izvēlies drukāto laikrakstu «Liesma» no 9,50 €/mēn. — pastkastē trīs reizes nedēļā, ar pieeju arī e-avīzei.