Kā baltus dūmus no valdības nama skursteņa mēs jau vairākas nedēļas gaidām striktu un izlēmīgu Latvijas valdības rīcību, nosakot jaunus spēles noteikumus cīņā pret trešo kovida vilni, kas nopietni sācies jau septembrī un turpina pieņemties spēkā… Kamēr Vakcinācijas projekta vadītāja Eva Juhņēviča TV ekrānā i no rīta, i vakarā mundri zibina ačeles, naivā (un labi apmaksātā) optimismā solot līdz gada beigām panākt valstī vakcināciju 75% apmērā, tikmēr dzīvē viss notiek citādi. Ik dienu tagad pa tūkstotim un vairāk inficēto, skarba ir arī mirušo statistika. Pats sliktākais, ka arvien ātrāk pildās pandēmijas pacientiem paredzēto gultu skaits visās mūsu valsts slimnīcās, piemēram, Vidzemes slimnīcā jau apmēram puse šo iespēju izsmelta. Un vēl tikai sācies oktobris… Kas būs mēneša beigās? Taču katru vakaru pēc Ministru kabineta kārtējās sēdes TV un radio staciju ēterā aizlido viena un tā pati ziņa – lēmuma pieņemšana par jauniem ierobežojumiem Covid-19 apkarošanas veicināšanā atlikta uz nākamo valdības sēdi… Un tas notiek apstākļos, kad brīdinājuma signāli par situācijas nopietnību un strauju pasliktināšanos uz Krišjāni Kariņu&Co birst kā no pārpilnības raga faktiski nepārtraukti un no visām pusēm!
Astītes ciršanas meistarklase
Burtu izmērs
Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku
Abonē «Liesma» — digitāli vai drukātā formātā
Digitālais saturs no 1,99 €/mēn. — pieeja visiem maksas rakstiem portālā. E-avīze no 7,50 €/mēn. — lasāma web un mobilajās lietotnēs. Vai izvēlies drukāto laikrakstu «Liesma» no 9,50 €/mēn. — pastkastē trīs reizes nedēļā, ar pieeju arī e-avīzei.