Šis pasakainais panākums vēl jo vairāk izceļas uz tā vispārējā bezspēcīgā sašutuma, ko cietušajos un visā sabiedrībā izraisīja tiesas pasludinātais spriedums sabrukušā «Maxima» lielveikala lietā. Atcerēsimies, ka runa ir par, kā teica toreizējais valsts galva Andris Bērziņš, neaizsargātu cilvēku masveida slepkavību.
Tāpat es aizvakar piedalījos preses konferencē, kurā augstskolu rektori kopā ar Zinātņu akadēmijas prezidentu masu medijiem pavisam izmisuši sūdzējās, ka izglītības un zinātnes ministre savās reformās ignorē viņu viedokli un sagrauj akadēmijās izglītības autonomijas principu.
Gan paši neapmierinātie, kuru dēļ studentu masas ielās neizies, gan viņus uzklausījušie žurnālisti projām no šī saieta devās ar skaidru apjautu, ka te nekas nemainīsies un Ilgas Šuplinskas ieceres neviens «augstāks spēks» nekādi neierobežos.
Asini elkoņus, pilsoniskā sabiedrība!
Burtu izmērs
Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku
Abonē «Liesma» — digitāli vai drukātā formātā
Digitālais saturs no 1,99 €/mēn. — pieeja visiem maksas rakstiem portālā. E-avīze no 7,50 €/mēn. — lasāma web un mobilajās lietotnēs. Vai izvēlies drukāto laikrakstu «Liesma» no 9,50 €/mēn. — pastkastē trīs reizes nedēļā, ar pieeju arī e-avīzei.