Nupat Latvijā politika, patiesībā gan Saeimā ievēlētie 100 politiķi un viņiem pietuvinātie līdzskrējēji, tikuši pie lielas valsts naudas. Likumdevējs nospriedis, ka nākamā gada budžetā 4,5 miljoni eiro sadalāmi starp tām politiskajām partijām, kuras Saeimas vēlēšanās sasniegušas vismaz 2% barjeru. Proporcionāli: smagsvariem vairāk, vieglsvariem – mazāk… Principā šis bagātinājums mūsu politiķu elites jau tā labi (ar bagātīgiem privātiem ziedojumiem) mēslotajai barotnei bija nolemts, finansējuma kārtības pretiniekiem faktiski neaizskarams, nu, gluži kā svētā govs Indijā. Paši taču zinām, no kuras Rīgas celtnes ideja nākusi! Un tāda taču laikam esot arī pasaules prakse – caurspīdīgi par valsts naudu barot (un uzbarot) pie varas ruļļiem sēdošos.
Arī es esmu PRET
Burtu izmērs
Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku
Abonē «Liesma» — digitāli vai drukātā formātā
Digitālais saturs no 1,99 €/mēn. — pieeja visiem maksas rakstiem portālā. E-avīze no 7,50 €/mēn. — lasāma web un mobilajās lietotnēs. Vai izvēlies drukāto laikrakstu «Liesma» no 9,50 €/mēn. — pastkastē trīs reizes nedēļā, ar pieeju arī e-avīzei.