Dēlim patiesībā būtu jāizmanto daudz sulīgāks un rupjāks apzīmējums.
Kāpēc? Par ārpusģimenes sistēmas pārveidošanu un sakārtošanu runas bijušas tik senas, ka bērni, kuri nonāca pirmajās audžuģimenēs, ir izauguši. Joprojām ir audžumammas, kuras turpina strādāt vairāk nekā 20 gadus, palīdzot izaugt un saturīgu, vērtību pilnu dzīvi dzīvot nevis vienam, bet vairākiem desmitiem bioloģisko vecāku novārtā atstātajiem un daudzkārt arī institucionālās aprūpes un visas šīs smagnējās sistēmas upuriem.