Vēl pirms Lieldienām, apļojot ar ģimenes četrkājaini pa Karātavu kalniņa skvēru, satiku savu labu paziņu Pēteri, lādzīgu un, manuprāt, sociāli atbildīgu kungu no dzīvokļu īpašnieku kooperatīvās sabiedrības Rubeņi mājas. Piesēdām uz soliņa, un viņš man izstāstīja savu, bet faktiski visas viņa daudzdzīvokļu mājas, bēdu stāstu, kas velkoties jau no pērnā gada marta. Tēma visai aktuāla gan jau ne vienai vien lielajai mājai Valmierā, tāpēc atļaujos ar šo informāciju padalīties.
Apiņielas Pētera bēdu stāsts
Burtu izmērs
Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku
Abonē «Liesma» — digitāli vai drukātā formātā
Digitālais saturs no 1,99 €/mēn. — pieeja visiem maksas rakstiem portālā. E-avīze no 7,50 €/mēn. — lasāma web un mobilajās lietotnēs. Vai izvēlies drukāto laikrakstu «Liesma» no 9,50 €/mēn. — pastkastē trīs reizes nedēļā, ar pieeju arī e-avīzei.