Izrādās, jau gadiem ilgi ierasts, ka pirmajās auto pieturās aiz Valmieras pie kuplākiem vai šķidrākiem krūmiņiem piestājuši visi tie, kas tālāk tā arī netiek, jo ir… ļoti spiedīga vajadzība.
Kāda valmieriete, kas dzīvo blakus vienai no šādām pirmajām lauku pieturām, «Liesmai» stāsta, kādus tik skatus tur nav nācies vērot. Tā agrāk, apstādinājuši braucamo, lieli un mazi rikšiem vien nesušies uz tuvējiem brikšņiem, bet pēdējo gadu mode un visatļautība esot novedusi pie tā, ka diemžēl arvien vairāk ir cilvēki, kas nekautrējas savas bikses nolaist un pliko dibenu pasaulei parādīt, turpat uz braucamā ceļa esot.