Nupat tieši par ģimenes atbalsta politiku dažādību Latvijā un Igaunijā garākā sarunā Strenčos pārrunājām ar Ministru prezidentu. Bildu viņam, ka kaimiņvalstī uz ielas bieži redzamas jaunas ģimenes, kurās lielākoties pa diviem, pat trim bērniem. Skaidrs, ka tas pie mūsu ziemeļu kaimiņiem tā gluži pats no sevis nenotiek, bez fizioloģiskiem procesiem tur arī valstiskas lietas iejauktas… Droši vien pie igauņiem jaunajiem cilvēkiem, kuri dzīvo kopā un atļaujas kuplāku bērnu pulciņu, ir kaut kādas valsts dotas garantijas un reizē stabilitātes sajūta par savu nākotni. Premjers uz to atbildēja: «Jā, arī Latvijā uz to tiek strādāts. Pēdējos gados vairāki lēmumi tiek pieņemti par labu trešā bērniņa politikai ģimenē. Lai paskatāmies brīvdienās, kas notiek lielajos tirdzniecības centros, tur pilns ar ģimenēm, kurām ir vairāki bērni.
Aiz un priekšā igauņiem
Burtu izmērs
Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku
Abonē «Liesma» — digitāli vai drukātā formātā
Digitālais saturs no 1,99 €/mēn. — pieeja visiem maksas rakstiem portālā. E-avīze no 7,50 €/mēn. — lasāma web un mobilajās lietotnēs. Vai izvēlies drukāto laikrakstu «Liesma» no 9,50 €/mēn. — pastkastē trīs reizes nedēļā, ar pieeju arī e-avīzei.