
Sveicot jaunos kolēģus, Vidzemes slimnīcas personāla vadības daļas vadītāja Sanita Kandele uzsvēra, ka personālresursu atjaunināšanai Vidzemes slimnīca pievērš lielu vērību un rūpes, tāpēc patiess prieks par dažādu specialitāšu ārstu papildinājumu un pārliecība, ka Valmierā viņi varēs sekmīgi turpināt savu profesionālo izaugsmi. Par jauno kolēģu vēlmi strādāt reģionālā slimnīcā un iejušanos komandā, piebilda S. Kandele, liecina arī fakts, ka Liene Griķe papildus rezidentūrai jau trešo gadu strādā par ārsti neatliekamās medicīniskās palīdzības un pacientu uzņemšanas nodaļā, Jevgenija Rudzīte papildus rezidentūrai trešo gadu strādā par pediatri bērnu slimību nodaļā un dežurē jaundzimušo intensīvās terapijas nodaļā, Lāsma Grava papildus rezidentūrai ceturto gadu pieņem pacientus ambulatorās daļas otolaringologa kabinetā un medicīniskajās komisijās, bet Marija Kločkova-Tolscika papildus rezidentūrai četrus gadus no Rīgas brauc uz Vidzemes slimnīcu uz dežūrām.
IZLAIDUMĀ RSU (no kreisās): L. Griķe, S. Kandele, L. Grava, M. Kločkova-Tolscika un M. Mežals. Publicitātes foto