
Vizītes mērķis bija iepazīties ar šīs kapitālsabiedrības darbību, nākotnes attīstības redzējumu un ar to saistītajiem izaicinājumiem, kā arī tikties ar slimnīcas personālu.
Veselības ministrs vizītes laikā atzinīgi novērtēja slimnīcas relaksējošo vidi, pacientu ārstēšanās apstākļus, sniegto rehabilitācijas pakalpojumu pieejamību un daudzveidību.
Vizītes sākumā valdes locekle Maija Ancveriņa prezentēja nelielu ieskatu slimnīcas darbībā un sasniegumos, pievēršot uzmanību nākotnes izaicinājumiem, atbildēja uz ministru interesējošiem jautājumiem. Savukārt ministrs aicināja ārstus un galvenos speciālistus uzsākt diskusiju par viņu interesējošiem jautājumiem, kas skāra gan psihiatrijas un narkoloģijas pakalpojumu attīstību, gan rehabilitācijas darbu, gan speciālistu piesaistes mehānismu.
Vizītes turpinājumā ministrs tika iepazīstināts ar slimnīcas rehabilitācijas centru, kur par savu ikdienas darbu pastāstīja fizioterapeite, rehabilitācijas centra vadītāja Nadežda Mieze. Ministrs iepazinās ar rehabilitācijas speciālistu plašo komandu, izmantotajām tehnoloģijām un metodēm sekmīgai pacientu funkciju atjaunošanai un uzlabošanai.
Publicitātes foto