
Par to pastāstīja Latvijas Diabēta asociācijas valdes priekšsēdētāja Gunta Freimane un Latvijas Neredzīgo biedrības centrālās valdes priekšsēdētājs Kaspars Biezais, skaidrojot savu atbalstu daudzu pacientu un ārstu organizāciju aicinājumam noteikt, ka pacientiem būtu iespēja izvēlēties neveikt nepārtrauktu medikamentu nomaiņu, pašiem sedzot cenu starpību starp izvēlēto un lētāko kompensējamo variantu, ko šīs nevalstiskās organizācijas ir lūgušas Veselības ministrijai (VM) un Nacionālajam veselības dienestam (NVD).