
Vidzemes slimnīca kā vasaras prakses vieta topošo ārstu vidē esot pievilcīgs un gribēts objekts – to gadu no gada atzīst uzrunātie praktikanti. Te viņiem ļaujot daudz ko pašiem darīt, personāls esot atsaucīgs, draudzīgs un pacietīgs un palīdzot studentiem patiešām kaut ko iemācīties.
Katrīna Elīna Bērziņa un Sanda Putniņa ir divas no desmit topošajiem ārstiem, kas pa nedēļai iepazina māsas darbu terapijas un ķirurģijas nodaļās. Katrīna Elīna ir mārupiete. Ar grupas biedrenēm izlēmušas, ka vasaras praksē nepaliks Rīgā, bet dosies «uz laukiem». Pasniedzēji pat ieteikuši – ja gribat ko vairāk iemācīties, brauciet uz reģionālajām slimnīcām. Par Vidzemes slimnīcu līdz tam dzirdējusi tikai labas atsauksmes un tagad, praksi noslēdzot, savu izvēli nenožēlo.
BRĪDI PIRMS PRAKSES NOSLĒGUMA. Attēlā (no kreisās): Sanda Putniņa, Katrīna Elīna Bērziņa un Sanita Groskopfa. Publicitātes foto